ثبت نام

آریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی

آریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی
منتظر بمانید ...

چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در محل نمایشگاه های شهرداری تهران در بوستان گفتگوی تهران در حال برگزاری است. این نمایشگاه از تاریخ دوشنبه ۲۵ بهمن ماه لغایت جمعه ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۵ در حال برگزاری است. گروه آریران نیز به عنوان یک گروه دانشجویی حمایت از تولیدات ایرانی در سالن تهران این نمایشگاه حضور دارد.

بازدیدکنندگان از این نمایشگاه با مراجعه به غرفه گروه آریران می توانند از نحوه و اهداف فعالیت این گروه آشنا شوند.مراجعه کنندگان همچنین در صورت تمایل می توانند برای همکاری با گروه آریران در محل غرفه فرمی را جهت همکاری تکمیل نمایند.

آریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامیآریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامیآریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامیآریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی پذیرای تعدادی زیادی از بازدیدکنندگانی بود که با شگفتی از فعالیت های این گروه دانشجویی سوالاتی را داشتند که اعضای گروه به تبیین فعالیت های مختلف این گروه می پرداختند. مفتخر بودیم ضمن بیان فعالیت های اجتماعی ، مجازی و بانک اطلاعاتی کالای ایرانی خود از تمامی بازدیکنندگان بازخوردهای بسیار مناسبی نسبت به فعالیت های خود داشته باشیم.آریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامیآریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامیآریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامیآریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامیآریران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی

در حال بروزرسانی ….

منتظر بمانید ...

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *