ثبت نام

درباره پیام رسان ایرانی ایتا

درباره پیام رسان ایرانی ایتا
منتظر بمانید ...

درباره پیام رسان ایرانی ایتا

ایتا در سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت نمود و اولین نسخه برای اندروید و همزمان نسخه وب آن آماده بهره برداری گردید. همچنین نسخه ی آیفون و دسکتاپ آن در دست طراحی می باشد. حفظ حریم خصوصی کاربران بزرگترین دغدغه و وظیفه سازندگان ایتاست. ایتا از بروزترین پروتکل‌های جاری در دنیا برای حفظ امنیت و محرمانگی اطلاعات کاربران بهره می‌برد و خود را ملزم و متعهد به حفظ اطلاعات کاربران می‌داند.

ایتا به عنوان یک پیام رسان ایرانی در واقع یک نمونه ایرانی از تلگرام است. این پیام رسان بسیاری از امکانات نسخه های فدیمی تلگرام را داراست.چت ، ساختن کانال ، ساخت گروه و ربات از امکانات اولیه ایتا است. درباره پیام رسان ایرانی ایتا می توان افزود کهنسخه پایه ارائه شده برای سیستم عامل های اندروید و ویندوز در برخورد اول ما را از سایر پیام رسان های ایرانی بیشتر امیدوار کرد.

درباره پیام رسان ایرانی ایتا

امکانات ایتا

  • ساخت گروه
  • ساخت کانال
  • چت ۲ نفره
  • ساخت ربات
  • فضای ابری نامحدود و همیشگی

و بسیاری دیگر از امکاناتی که در تلگرام (البته در نسخه های قدیمی تر) در دسترس است را در ایتا نیز می توانید تجربه کنید.

تلگرام ایرانی ایتا

در واقع ایتا یک تلگرام ایرانی است که با حفظ حریم خصوصی کابران ، امنیت و تجربه کار با یک پیام رسان ایرانی را مهیا می کند.

درباره پیام رسان ایرانی ایتاسرعت سرورها

با توجه به تازه کار بودن این پیام رسان و اینکه هنوز زیر بار تعداد یوزر بالا نرفته است ، مشخص نیست سرورهای این مسنجر از چه نسلی و با په قدرتی هستند.

پانیسا - تولیدکننده کفش و صندل ایرانی
بیشتر بخوانید

امنیت پیام رسان ایرانی ایتا

ایتا بر پروتکل Mtproto بر روی الگوریتم‌های آزمایش شده در طول زمان برای سازگار کردن امنیت با ارسال سریع و با تکیه کردن بر اتصال‌های ضعیف پایه ریزی شده است.

درباره پیام رسان ایرانی ایتا رمزنگاری امن را پشتیبانی می‌کند. رمزنگاری Client-Server در چت‌هاى روی ابر (چت‌هاى خصوصی و گروهی) همه دادهها، صرف‌نظر از نوع (نوشته، رسانه یا فایل‌ها)، به یک روش رمزنگاری می‌شوند.
رمزنگاری‌ها بر روی رمزنگاری AES سیمتریک ۲۵۶ بیتی، رمزنگاری ۲۰۴۸ RSA می باشد

ایتا می‌تواند هنگام انتقال داده‌ها و تبادل اطلاعات امن، کمک کند. یعنی همه داده‌ها (شامل رسانه‌ها و فایل‌هایی) که شما از طریق ایتا می‌فرستید یا دریافت می‌کنید، برای ISP شما، مدیر شبکه یا دیگر اشخاص ثالث قابل دسترسی نیستند. ولی اگر شخصی به گوشی شما یا رایانه‌ای که به نسخه وب وصل می‌شوید دسترسی روت پیدا کند، ما نمی‌توانیم شما را در برابر آنها محافظت کنیم.
لذا توصیه می‌کنیم تلفن و رایانه‌ای که با آن‌ها وارد ایتا یا سایر شبکه‌های اجتماعی می‌شوید را در دسترس دیگران قرار ندهید و همواره از رمز عبور قوى و سیستم تأیید هویت دو مرحله اى استفاده نمایید. هر دو گزینه از قسمت «تنظیمات، حریم خصوصی و امنیت» قابل دسترسی مى‌باشد.

درباره پیام رسان ایرانی ایتا

دانلود نسخه اندروید و ویندوز ایتا

 

منتظر بمانید ...

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *