ثبت نام

رکورد تعمیر کشتی در شش ماهه امسال شکسته شد

منتظر بمانید ...

مدیرعامل شرکت تعمیرات کشتی پرشیا هرمز گفت: در شش ماهه نخست سال جاری موفق به تعمیر ۴۸ فروند شناور شدیم که در تاریخ بخش دریایی کشور بی سابقه است.

 

 


به نقل از شبکه اطلاع رسانی دریایی حمید جمالی جمال آبادی در گفت‌وگو با مانا اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا این لحظه سال بسیار پرباری برای شرکت پرشیا هرمز بوده است به طوری که در شش ماهه نخست این سال موفق شدیم با انجام گریت بلاست و رنگ آمیزی انبارهای چهار فروند کشتی فله بر پاناماکس هر یک در مدت ۱۰ روز و در کنار اسکله در این بخش رکورد دار منطقه خلیج فارس باشیم.
به گفته وی طی چند سال گذشته تعداد ۳۵۰ نفر نیروی جدید از طریق شرکت های پیمانکاری جذب و آموزش دیده اند که در آینده به تدریج جایگزین نیروهای بازنشسته شرکت خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه این افراد از میان صدها داوطلب غربال شده اند خاطر نشان کرد: یکی از اهدافی که در شرکت تعمیراتی پرشیاهرمز پیگیری می شود ایجاد اشتغال پایدار و جلوگیری از خروج ارز از کشور است به گونه ای که تنها در سال ۹۴ موفق شدیم از خروج معادل ۸۰۰ میلیارد ریال ارز از کشور جلوگیری کنیم.
مدیرعامل شرکت پرشیا هرمزافزود: طی چند روز آینده اورهال سیستم رانش یک فروند یدک کش با قدرت ۳۳۰۰ کیلو وات که برای اولین بار در کشور در شیپ یارد پرشیا هرمز به صورت کامل و تحت نظارت نماینده سازنده انجام می گیرد به پایان می رسد و شناور آب اندازی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت تعمیرات کشتی پرشیا هرمز با بیان اینکه سیستم مذکور از نوع ترکیبی و ساخت شرکت شاتل(SCHOTTEL) آلمان است یادآور شد: پیش از این شناورهای مجهز به این نوع سیستم پیشرانه برای انجام تعمیرات زیرآبی و سرویس و بازرسی موتور سیستم رانش خود به یارد های جنوبی خلیج فارس اعزام می شدند.
مدیر عامل شرکت پرشیا هرمز با تاکید بر اینکه موفقیت این شرکت که تحت مدیریت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است، بی نظیر بوده است دلیل این امر را چنین تشریح کرد: قیمت رقابتی، کیفیت بالا و سرعت مطلوب خدمات سبب شده تا نه تنها در کشور بلکه در سطح منطقه نیز یکی از چند شرکت پیشرو باشیم.
جمال آبادی با اعلام این خبر که؛ در شش ماهه نخست سال جاری موفق به تعمیر ۴۸ فروند شناور شدیم که در تاریخ حوزه دریایی کشور بی سابقه است اذعان کرد: اکنون در زمینه تعمیرات کشتی به درجه بالایی از تجربه و خبرگی رسیده ایم و با این پیش نیاز، آماده مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی هستیم.

منتظر بمانید ...

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *