ثبت نام

صدا و سیما حامی تولیدکنندگان

رئیس سازمان صدا و سیما
منتظر بمانید ...

رئیس رسانه ملی در بازدید از نفتی یاران شمالی گفت: سازمان صدا و سیما حامی و منعکس کننده تلاش صنعتگران و تولید کنندگان در عرصه اقتصاد مقاومتی، صنعت و اقتصاد است.

به گزارش شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی به نقل از خبرگزاری صداو سیما، دکتر علی عسکری در بازدید از میدان نفتی یاران شمالی گفت: با روحیه جهادی و اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی در راه حل مشکلات کشور گام برداریم.

صدا و سیما حامی تولیدکنندگانعلی‌عسگری افزود: امروز نیروهای متخصص ما در همه عرصه مشغول فعالیت و خدمات رسانی هستند.

وی با اشاره به طرح توسعه میدان نفتی یاران شمالی اظهارداشت: این طرح با تلاش متخصصان کشورمان و نگاه علمی، فنی و منظم در سرزمینی درحال اجراست که مشهد شهیدان بزرگی همچون چمران، هاشمی و همت است.

رئیس رسانه ملی ادامه داد : سازمان صدا و سیما حامی و منعکس کننده تلاش صنعتگران و تولید کنندگان در عرصه اقتصاد مقاومتی، صنعت و اقتصاد است.

دکتر علی عسکری با اشاره به اینکه شعار ما میتوانیم را جوانان متخصص داخلی توانستند بخوبی در میادین مشترک نفتی به اجرا در بیاورند افزود : امروز این متخصصینی که در میادین مشترک نفتی مشغول به فعالیت هستند همگی از دانشگاههای داخلی فارغ آلتحصیل شده اند و این امر باعث خرسندی است که پیشرفت جوانان خود را این گونه مشاهده کنیم.

رئیس رسانه ملی اظهارداشت : نیروهای ایرانی توانسته اند ١٠٠ درصد کارهای ساخت وراه اندازی سایت های نفتی را اجرا کنند.

میدان نفتی یاران شمالی در استان خوزستان و در فاصله تقریبی ۱۳۰ کیلومتری غرب شهر اهواز در نزدیکی مرز ایران و عراق و در مجاورت قرار گرفته است

منتظر بمانید ...

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *