ثبت نام

گزارش حضور گروه آریران در رادیو اقتصاد

رادیو اقتصاد
منتظر بمانید ...

پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه بود که گروه آریران به دعوت رسمی رادیو اقتصاد در برنامه کالای ایرانی این رادیو حضور پیدا کرد تا گزارشی درباره اقدامات خود در راستای حمایت از تولیدات ملی ارائه کند. فضای حاکم در گفت و گو فضایی کاملا صمیمی بود و دوستان برنامه کالای ایرانی نیز از اقدامات آریران و نحوه فعالیت آن نیز بسیار استقبال کردند. در این برنامه ۲ تن از اعضای گروه آریران به نماینگی ضمن تشریح اهداف و نحوه شکل گیری این گروه اقدام به معرفی چرخه های حمایتی از تولیدات ملی و نحوه فعالیت آریران پرداختند.

رادیو اقتصاددر این گفت و گو  آقای زیدی بعد از معرفی گروه آریران به عنوان یگ گروه دانشجویی برخاسته از بسیج دانشجویی دانشگاه اراک، از دغدغه این گروه برای اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری به عنوان محرک اصلی این گروه و حمایت از تولید ملی به عنوان عامل اصلی پیشرفت ایران اسلامی گفت . چرخه حمایتی از تولیدات ایرانی و فرهنگ سازی و معرفی کالای ایرانی و معرفی راه خرید نکات دیگری بودند که ایشان بیان کردند.

در این گفت و گو آقای اسماعیلی با تشریح اقتصاد مردمی و جایگاه اقتصاد دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی از اطمینان در بالا بردن کیفیت تولیدات ملی در این تولیدی های دانش بنیان خبر داد و در بخش دیگری از سخنان خود به بیان تاثیر حمایت از کالای ایرانی در وضعیت فعلی و حتی آینده اطرافیان و فرزندان تک تک مردم پرداخت.

 

فایل صوتی کامل این مطلب را در لینک زیر بشنوید

 

آیس پک اختراعی ایرانی
بیشتر بخوانید
منتظر بمانید ...

دیدگاه ها

  • امید بهمن ۱۶, ۱۳۹۵ :: ۵:۲۰ ق.ظ
    0 0

    سلام واقعا دمتون گرم بسیجیهای دلاور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *