بارگذاری...

هدف آریران، رتبه بندی برندهای ایرانی و راهنمای خرید کالای ایرانی است

با آریران، برندهای ایرانی را بهتر بشناسید و به راحتی آب خوردن، هنگام خرید تصمیم بگیرید

دسترسی راحت‌تر

لوگوی آریران

داستانی درباره آریران

آریران در سال 1398 با هدف رتبه بندی برندهای ایرانی و راهنمای خرید برای مردم تاسیس شد. در نگاه اول این موضوع شاید ساده به نظر برسد اما چیزی که باعث شد آریران در سال 1400 کار خودش را قوی‌تر شروع کند لزوم پرداختن به موضوع تولید ملی و حمایت از کالاهای ایرانی بود. این موضوع همواره الگوی تیم آریران بوده تا با حمایت از تولیدات داخلی و فرهنگ سازی مصرف تولیدات ایرانی نتایج ارزشمندی مانند گسترش و ایجاد مشاغل جدید و استفاده بهینه از منابع انسانی، سالم‌سازی و تقویت فرآیند‌های تولید، توزیع و مصرف کشور، افزایش درآمدهای مردم، دسترسی راحت به تولیدات، تنوع آن‌ها و ساخت محصولات بر اساس سلایق مشتری و … را برای ایران عزیز به ارمغان بیاورد.

خدمات ارائه شده در آریران

درباره آریران بیشتر بدانید

رتبه‌بندی کیفی

آریران، با استفاده از نظرات مردم، به رتبه‌ بندی برندهای ایرانی در حوزه مرتبط با آن دسته محصولات اقدام می‌کند. در این خدمت، فقط از نظرات مردم استفاده نشده و متخصصین هر حوزه با نظرات خود ما را در یاری رساندن به شما همراهی می‌کنند. این رتبه‌بندی فقط محدود به برندها نشده و محصولات هر برند نیز در زیرگروه خودشان رتبه‌بندی می‌شوند تا شک و شبهه‌ای برای خریدار محصولات باقی نماند.

رتبه بندی کیفی برندهای ایرانی
نظرسنجی جامع کیفیت برندها

برگزاری نظرسنجی جامع

قبل از رتبه‌ بندی کیفی برندها و محصولات، نظرسنجی‌های جامعی از طرف آریران برگزار می‌گردد. این نظرسنجی‌ها که هم به صورت عمومی برای مردم و هم به صورت تخصصی برای متخصصان گرامی در سایت آریران قرار داده می‌شود کمک شایانی به شناخت کیفی برندها و محصولات کرده و نتیجه آن به داده‌های واقعی بسیار نزدیک است.

 

راهنمایی خرید محصولات

با استفاده از نظرسنجی‌های عمومی و تخصصی، تیم آریران می‌کوشد تا با استفاده از این داده‌ها، مرجع راهنما برای خریداران گرامی باشد؛ به این صورت که خریداران می‌توانند با مراجعه به سایت آریران و انتخاب دسته‌بندی محصول مورد نظر خود و با توجه به سلایق و نیازهای خود، بهترین محصول را انتخاب کنند. همچنین گاهی اوقات در مجله آریران، مطالبی منتشر می‌شود که به مقایسه دو برند یا دو محصول و یا بررسی کلی برندهای موجود از یک محصول در بازار ایران اختصاص داده شده که می‌تواند راهنمای خوبی برای خریداران عزیز باشد.

راهنمای خرید کالای ایرانی
بررسی تخصصی کالاهای ایرانی

بررسی تخصصی

تیر نهایی آریران برای رهایی از سردرگمی در خرید، بررسی تخصصی برندها و محصولات توسط متخصصان هر حوزه است. آریران همواره در تلاش است تا با استفاده از ابزارهای مختلف، خریدار را از هرگونه شک و سردرگمی هنگام خرید کالای مورد نیاز خود، نجات دهد. با بررسی تخصصی محصولات، خیال خریدار از انتخاب خود راحت شده و با اطمینان بیشتری اقدام به خرید می‌کند.

پل ارتباطی با آریران

پل ارتباطی آریران با شما
راه‌های دسترسی

ایمیل: ariran.ir@outlook.com

تلفن: 02173227896

آدرس: تهران، دانشگاه علم و صنعت، باشگاه نوآوری نیترو، پلاک 3

آریران در شبکه‌های اجتماعی

شما همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر، خیلی راحت مشکل خود را با ما مطرح کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت کنید

تماس با ما

بالا